منو
  دسته بندی
نماد اعتماد الکترونیک آف 360

راهنمای خرید از آف 360

 

برای خرید از سایت آف 360 ، وارد سایت به نشانی www.OFF360.ir شوید، در صفحه نخست جدید ترین پیشنهاد های آف 360 را مشاهده می نمائید و بعد از آن آخرین پیشنهادهای هر دسته بندی (فرهنگی وهنری ، تفریحی و ورزشی ، مسافرتی و ...) در دسترس می باشد. اگر مایل به آشنایی با سایر پیشنهادهای هر دسته بندی می باشید، کافیست بر روی اسم آن کلیک کنید تا لیست کامل هر دسته بندی را مشاهده نمائید. (در تصویر زیر با فلش قرمز مشخص شده است)

 

پس از انتخاب پیشنهاد مورد نظر و مطالعه شرایط استفاده و ویژگی های آن برای خرید بر روی گزینه خرید آف 360 یا انتخاب آف 360 کلیک کنید.

حال به سبد خرید هدایت می شوید، که نام آف 360 مورد نظر، قیمت پایه (تومان)، تعداد و مجموع قیمت نسب به تعداد درخواستی شما درج شده است، اگر نیاز به خرید تعداد بیشتر از یک عدد را دارید، باید تعداد مورد نیاز خود را افزایش دهید.

 

 

در قدم بعد برای تکمیل فرآیند خرید باید در سایت آف 360 عضو شوید و یا اگر قبلا عضو شده اید وارد حساب کاربری خود شوید.

توجه : از آنجایی که برای ورود به حساب کاربری نیاز به پست الکترونیک می باشد، گاهی برخی از کاربران به اشتباه بدون ثبت نام در سایت پست الکترونیک و کلمه عبور خود را وارد می نمایند و با پیغام خطای پست الکترونیک یا کلمه عبور اشتباه است مواجه می شوند، باید در نظر داشته باشید که ابتدا باید در سایت عضو شوید (ایجاد حساب کاربری جدید) تا سیستم اجازه ورود به شما بدهد. پس منظور از پست الکترونیک و کلمه عبور شما ایمیل و کلمه عبوری است که به  هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت آف 360 ثبت نموده اید.

پس از عبور از این مرحله باید روش پرداخت خود را انتخاب نمائید.

روش های پرداخت :

  1. کارت به کارت
  2. پرداخت آنلاین

 

  • کارت به کارت :

در این روش ابتدا باید مبلغ قابل پرداخت خود را به کارت با شماره 6104 – 3378 – 2442 – 0499 به نام محمد حسین بهلولی واریز نموده و گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب نمائید و سپس دکمه ادامه عملیات پرداخت را کلیک کنید، حال کافیست 4 رقم آخر کارت خود و شماره پیگیری قبض پرداختی را در فیلد های مورد نظر وارد نمائید و خرید خود را نهایی فرمائید.

توجه :در نظر داشته باشید خرید شما در ساعات اداری و ایام غیر تعطیل ثبت خواهد شد.

 

 

  • پرداخت آنلاین : (پیش فرض سایت)

ابتدا گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نمائید و دکمه ادامه عملیات پرداخت را کلیک کنید، در ادامه درگاه بانکی که به صورت پیش فرض بانک ملت می باشد را انتخاب و دکمه پرداخت صورت حساب را کلیک کنید و کمی تامل فرمائید تا سایت شما را به درگاه پرداخت متصل کند.

 

پارامتر های لازم برای خرید اینترنتی :

  1. شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت : این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

 

 

  1. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.

در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

  • اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
  • به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید.
  1. کد CVV2: کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملی 4 رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.

 

 

  1. تاریخ انقضاء : تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

 

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی :

سیستم پرداخت اینترنتی به گونه ای توسط بانک ها طراحی شده  که ایمن و ساده باشد و کاربران در استفاده از آن دچار سردرگمی نشوند و به مسئله خاصی برخورد نکنند. با این وجود ممکن است برخی اوقات قطع شدن ارتباط اینترنتی، و یا عدم ارتباط با سرور بانک مشکلاتی را برای خریداران پدید آورد. اگر ارتباط آنلاین شما پس از ورود به صفحه تایید پرداخت دچار مشکل شود و یا به هر دلیلی خرید شما به سایت آف ۳۶۰ ارجاع نشود، مبلغ کسر شده از حساب، بصورت امانت نزد بانک واسط باقی می ماند و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.

 

آف 360 تیمی متشکل از متخصصان و کارشناسان در حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و آی تی است. آف 360 با تمرکز بر روی کالا یا خدمات به ‌صورت روزانه فرایند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌سازد. همچنین با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل با ما تماس بگیرید و یا در ساعات ادارای سوالات خود را از اپراتورهای ما بپرسید.

دفتر مرکزی : خیابان دکتر علی شریعتی ، روبروی بهار شیراز ، مجموعه فرهنگی هنری تهران ، طبقه سوم ، دفتر مرکزی آف 360

با ما در ارتباط باشید : (77641125-021) - (77523820-021)

Support@OFF360.ir