منو
  دسته بندی
نماد اعتماد الکترونیک آف 360

آف 360 چگونه کار می کند

 

آف 360 چگونه کار می کند ؟

آف 360 با مذاکره با مراکز و شرکت های سطح شهر، پیشنهادهای جالب و باورنکردنی ای را ارائه می دهد ، که به سختی می توان از خرید آن ها صرف نظر کرد.

 

چگونه از آف 360 های موجود با خبر شوید ؟

  • ثبت نام در خبرنامه :

برای این منظور کافی است پست الکترونیک خود را در قسمت اشتراک (بالای صفحه ) وارد نمائید و ثبت کنید تا تمام پیشنهادهای آف 360 برای ایمیل شما ارسال گردد.

استفاده از تخفیف های شگفت انگیز آف 360 به همراه دوستان لذت بخش‌تر هستند، پس با به اشتراک گذاشتن پیشنهادها در صفحات اجتماعی دوستان و آشنایان خود را مطلع کنید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت فوق العاده استفاده نمایند.

 

چگونه از آف 360 خود استفاده کنید ؟

پس از خرید پیشنهاد مورد نظر، کدهای عمومی و اختصاصی در قالب یک ایمیل به شما ارائه می شود، همچنین می توانید از طریق پنل کاربری خود در سایت آف 360 و مشاهده ( آف 360 های من ) ، پیشنهادهای خریداری شده خود را دریافت نمائید.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از آف 360 خود، یک نسخه از آن را چاپ کرده و طی مدت زمان اعتباری که در آن درج شده است به مرکز ارائه دهنده مراجعه فرمائید و از آف 360 خود لذت ببرید و تجربیات استفاده خود را در بخش نظرات کاربران مربوط به هر پیشنهاد بیان فرمائید.

 

آف 360 تیمی متشکل از متخصصان و کارشناسان در حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و آی تی است. آف 360 با تمرکز بر روی کالا یا خدمات به ‌صورت روزانه فرایند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌سازد. همچنین با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل با ما تماس بگیرید و یا در ساعات ادارای سوالات خود را از اپراتورهای ما بپرسید.

دفتر مرکزی : خیابان دکتر علی شریعتی ، روبروی بهار شیراز ، مجموعه فرهنگی هنری تهران ، طبقه سوم ، دفتر مرکزی آف 360

با ما در ارتباط باشید : (77641125-021) - (77523820-021)

Support@OFF360.ir